| CATEGORY | vrla |
|---|---|
| VOLT | 12 V |
| LENGTH | 151 mm |
| HEIGHT | 101 mm |
| MODEL | ZB 12V12Ah |
|---|---|
| Capacity | 12 Ah |
| Width | 98 mm |
| Charged Weight | 3.3 kg |
| CATEGORY | vrla |
|---|---|
| VOLT | 12 V |
| LENGTH | 151 mm |
| HEIGHT | 101 mm |
| MODEL | ZB 12V12Ah |
|---|---|
| Capacity | 12 Ah |
| Width | 98 mm |
| Charged Weight | 3.3 kg |