| CATEGORY | vrla |
|---|---|
| VOLT | 12 V |
| LENGTH | 151 mm |
| HEIGHT | 100 mm |
| MODEL | ZB 12V8Ah |
|---|---|
| Capacity | 7.5 Ah |
| Width | 65 mm |
| Charged Weight | 2.01 kg |
| CATEGORY | vrla |
|---|---|
| VOLT | 12 V |
| LENGTH | 151 mm |
| HEIGHT | 100 mm |
| MODEL | ZB 12V8Ah |
|---|---|
| Capacity | 7.5 Ah |
| Width | 65 mm |
| Charged Weight | 2.01 kg |