| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 132 mm |
| HEIGHT | 163 mm |
| MODEL | ZB 12N14-BS |
|---|---|
| Capacity | 11 Ah |
| Width | 89 mm |
| Charged Weight | 3.9 kg |
| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 132 mm |
| HEIGHT | 163 mm |
| MODEL | ZB 12N14-BS |
|---|---|
| Capacity | 11 Ah |
| Width | 89 mm |
| Charged Weight | 3.9 kg |