| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 150 mm |
| HEIGHT | 107 mm |
| MODEL | ZB YT9-BS |
|---|---|
| Capacity | 8.5 Ah |
| Width | 86 mm |
| Charged Weight | 3 kg |
| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 150 mm |
| HEIGHT | 107 mm |
| MODEL | ZB YT9-BS |
|---|---|
| Capacity | 8.5 Ah |
| Width | 86 mm |
| Charged Weight | 3 kg |