| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 136 mm |
| HEIGHT | 134 mm |
| MODEL | ZB 12N9-BS |
|---|---|
| Capacity | 9 Ah |
| Width | 76 mm |
| Charged Weight | 2.81 kg |
| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 136 mm |
| HEIGHT | 134 mm |
| MODEL | ZB 12N9-BS |
|---|---|
| Capacity | 9 Ah |
| Width | 76 mm |
| Charged Weight | 2.81 kg |