| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 147 mm |
| HEIGHT | 130 mm |
| MODEL | ZB 12N7B-BS |
|---|---|
| Capacity | 7 Ah |
| Width | 59 mm |
| Charged Weight | 2.2 kg |
| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 147 mm |
| HEIGHT | 130 mm |
| MODEL | ZB 12N7B-BS |
|---|---|
| Capacity | 7 Ah |
| Width | 59 mm |
| Charged Weight | 2.2 kg |