| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 113 mm |
| HEIGHT | 133 mm |
| MODEL | ZB 12N7A-BS |
|---|---|
| Capacity | 7 Ah |
| Width | 69 mm |
| Charged Weight | 2.25 kg |
| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 113 mm |
| HEIGHT | 133 mm |
| MODEL | ZB 12N7A-BS |
|---|---|
| Capacity | 7 Ah |
| Width | 69 mm |
| Charged Weight | 2.25 kg |