| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 113 mm |
| HEIGHT | 105 mm |
| MODEL | ZB YT5L-BS |
|---|---|
| Capacity | 4.8 Ah |
| Width | 69 mm |
| Charged Weight | 1.75 kg |
| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 113 mm |
| HEIGHT | 105 mm |
| MODEL | ZB YT5L-BS |
|---|---|
| Capacity | 4.8 Ah |
| Width | 69 mm |
| Charged Weight | 1.75 kg |