| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 119 mm |
| HEIGHT | 129 mm |
| MODEL | ZB 12N5-BS |
|---|---|
| Capacity | 5 Ah |
| Width | 60 mm |
| Charged Weight | 1.88 kg |
| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 119 mm |
| HEIGHT | 129 mm |
| MODEL | ZB 12N5-BS |
|---|---|
| Capacity | 5 Ah |
| Width | 60 mm |
| Charged Weight | 1.88 kg |