| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 113 mm |
| HEIGHT | 85 mm |
| MODEL | ZB YT4L-BS |
|---|---|
| Capacity | 4 Ah |
| Width | 69 mm |
| Charged Weight | 1.38 kg |
| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 113 mm |
| HEIGHT | 85 mm |
| MODEL | ZB YT4L-BS |
|---|---|
| Capacity | 4 Ah |
| Width | 69 mm |
| Charged Weight | 1.38 kg |