| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 80 mm |
| HEIGHT | 105 mm |
| MODEL | ZB 12N2.5-BS |
|---|---|
| Capacity | 2.5 Ah |
| Width | 77 mm |
| Charged Weight | 1.11 kg |
| CATEGORY | Two Wheeler |
|---|---|
| VOLTS | 12 V |
| LENGTH | 80 mm |
| HEIGHT | 105 mm |
| MODEL | ZB 12N2.5-BS |
|---|---|
| Capacity | 2.5 Ah |
| Width | 77 mm |
| Charged Weight | 1.11 kg |