Products Specifications
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 150 |
| LENGTH | 520 mm |
| HEIGHT | 270 mm |
| PLATE COMBINATION | 17p |
| MODEL | ZB 1350 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 205 AH |
| Width | 215 mm |
| Charged Weight | 36 kg |
| CCA | 670 |
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 150 |
| LENGTH | 520 mm |
| HEIGHT | 270 mm |
| PLATE COMBINATION | 17p |
| MODEL | ZB 1350 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 205 AH |
| Width | 215 mm |
| Charged Weight | 36 kg |
| CCA | 670 |