Products Specifications
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 120 |
| LENGTH | 520 mm |
| HEIGHT | 270 mm |
| PLATE COMBINATION | 19p |
| MODEL | ZB 1300 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 195 AH |
| Width | 200 mm |
| Charged Weight | 35.5 kg |
| CCA | 650 |
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 120 |
| LENGTH | 520 mm |
| HEIGHT | 270 mm |
| PLATE COMBINATION | 19p |
| MODEL | ZB 1300 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 195 AH |
| Width | 200 mm |
| Charged Weight | 35.5 kg |
| CCA | 650 |