Products Specifications
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 100 |
| LENGTH | 420 mm |
| HEIGHT | 255 mm |
| PLATE COMBINATION | 16p |
| MODEL | ZB 1050 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 170 AH |
| Width | 190 mm |
| Charged Weight | 29 kg |
| CCA | 600 |
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 100 |
| LENGTH | 420 mm |
| HEIGHT | 255 mm |
| PLATE COMBINATION | 16p |
| MODEL | ZB 1050 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 170 AH |
| Width | 190 mm |
| Charged Weight | 29 kg |
| CCA | 600 |