Products Specifications
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 100 |
| LENGTH | 420 mm |
| HEIGHT | 255 mm |
| PLATE COMBINATION | 14p |
| MODEL | ZB 950 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 155 AH |
| Width | 190 mm |
| Charged Weight | 26 kg |
| CCA | 580 |
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 100 |
| LENGTH | 420 mm |
| HEIGHT | 255 mm |
| PLATE COMBINATION | 14p |
| MODEL | ZB 950 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 155 AH |
| Width | 190 mm |
| Charged Weight | 26 kg |
| CCA | 580 |