Products Specifications
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 100 |
| LENGTH | 420 mm |
| HEIGHT | 255 mm |
| PLATE COMBINATION | 13p |
| MODEL | ZB 900 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 145 AH |
| Width | 190 mm |
| Charged Weight | 25 kg |
| CCA | 540 |
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 100 |
| LENGTH | 420 mm |
| HEIGHT | 255 mm |
| PLATE COMBINATION | 13p |
| MODEL | ZB 900 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 145 AH |
| Width | 190 mm |
| Charged Weight | 25 kg |
| CCA | 540 |