Products Specifications
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 100 |
| LENGTH | 420 mm |
| HEIGHT | 255 mm |
| PLATE COMBINATION | 12p |
| MODEL | ZB 880 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 140 AH |
| Width | 190 mm |
| Charged Weight | 24 kg |
| CCA | 510 |
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 100 |
| LENGTH | 420 mm |
| HEIGHT | 255 mm |
| PLATE COMBINATION | 12p |
| MODEL | ZB 880 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 140 AH |
| Width | 190 mm |
| Charged Weight | 24 kg |
| CCA | 510 |