Products Specifications
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N70 |
| LENGTH | 310 mm |
| HEIGHT | 245 mm |
| PLATE COMBINATION | 11p |
| MODEL | ZB 750 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 95 AH |
| Width | 185 mm |
| Charged Weight | 20 kg |
| CCA | 440 |
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N70 |
| LENGTH | 310 mm |
| HEIGHT | 245 mm |
| PLATE COMBINATION | 11p |
| MODEL | ZB 750 |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 95 AH |
| Width | 185 mm |
| Charged Weight | 20 kg |
| CCA | 440 |