Products Specifications
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 50 |
| LENGTH | 270 mm |
| HEIGHT | 245 mm |
| PLATE COMBINATION | 7p |
| MODEL | ZB 50Z |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 70 AH |
| Width | 185 mm |
| Charged Weight | 14.5 kg |
| CCA | 320 |
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 50 |
| LENGTH | 270 mm |
| HEIGHT | 245 mm |
| PLATE COMBINATION | 7p |
| MODEL | ZB 50Z |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 70 AH |
| Width | 185 mm |
| Charged Weight | 14.5 kg |
| CCA | 320 |