Products Specifications
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 45 |
| LENGTH | 200 mm |
| HEIGHT | 230 mm |
| PLATE COMBINATION | 11p |
| MODEL | ZB 45LS |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 55 AH |
| Width | 155 mm |
| Charged Weight | 12.5 kg |
| CCA | 300 |
| CATEGORY | Automotive |
|---|---|
| TYPE | N 45 |
| LENGTH | 200 mm |
| HEIGHT | 230 mm |
| PLATE COMBINATION | 11p |
| MODEL | ZB 45LS |
|---|---|
| RESERVE Capacity | 55 AH |
| Width | 155 mm |
| Charged Weight | 12.5 kg |
| CCA | 300 |